Organic Farma Zdrowia rozszerza swoją działalność tworząc system franczyzowy. Osoby zainteresowane prowadzeniem sklepu z żywnością ekologiczną mogą zostać Partnerem Organic Farma Zdrowia.

Prowadzisz swój własny sklep z żywnością ekologiczną, ale szukasz sprawdzonych rozwiązań? 

Chcesz współpracować ze znaną marką i korzystać z jej wiedzy i doświadczenia?
Zgłoś się do nas! Przystąp do systemu franczyzowego Organic Farma Zdrowia®.

Dołącz do Organic Farma Zdrowia®, a otrzymasz:
• pomoc w rozpoczęciu i rozwinięciu działalności pod znaną i rozpoznawalną marką,
• pomoc w doborze lokalizacji i adaptacji lokalu,
• pomoc w otwarciu sklepu,
• pakiet szkoleń,
• wsparcie marketingowo-reklamowe,
• atrakcyjne ceny zakupu produktów,
• wsparcie handlowe przez cały czas trwania umowy,
• produkty najwyższej jakości,
• regularne dostawy produktów.

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Podaj swoje imię i nazwisko, nr telefonu oraz miasto, w którym chcesz stworzyć sklep.


E-mail: franczyza@organicmarket.pl 

 

FRANCZYZA ORGANIC FARMA ZDROWIA® - DLA KOGO ZOSTAŁA STWORZONA:

Naszą ofertę współpracy w ramach systemu franczyzowego kierujemy zarówno do osób, które prowadzą już swój sklep z żywnością ekologiczną oraz do osób, które dopiero będą stawiać swoje pierwsze kroki w roli przedsiębiorcy.

System franczyzowy Organic Farma Zdrowia® został stworzony dla osób odważnych, otwartych na nowe wyzwania, cierpliwych i nastawionych na jasny cel, gotowych pracować więcej niż standardowe od-do, ale za to na własnym i dla siebie. Dla osób gotowych na współrealizację naszej misji promowania zdrowego stylu życia poprzez dostarczanie ekologicznych i naturalnych produktów oraz wiedzy uświadamiającej Konsumentom jak ważne dla zdrowia ich i ich Rodzin jest odpowiedni sposób odżywiania i właściwie dobrane produkty. Franczyza ta jest również dla osób szukających po prostu pomysłu na ciekawy i sprawdzony biznes, gotowych zainwestować swój czas i pieniądze na stworzenie czegoś, co da satysfakcję z osiągniętego sukcesu.

Branża ekologicznej żywności jest stosunkowo nowa, ale jest obecnie jedną z niewielu branż odnotowujących ciągły i niezwykle dynamiczny wzrost na całym świecie, a od 10 lat również w Polsce. Ma to związek ze zwiększającą się świadomością społeczeństwa, że jakość i sposób wytworzenia żywności ma fundamentalne znaczenie dla naszego zdrowia i całego środowiska naturalnego.

Jeśli jesteś osobą spełniającą ww. kryteria, to zachęcamy Cię do zapoznania się z naszym system franczyzowym i spotkań z nami w celu analizy czy proponowane partnerstwo biznesowe jest nam pisane.