Organic Farma Zdrowia S.A. to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z ekologiczną i zdrową żywnością, ekologicznymi kosmetykami i środkami czyszcząco-piorącymi. Obecnie poszukujemy pracowników do delikatesów w Warszawie i pracownika działu HR. Zobacz nasze ogłoszenia - to kilkanaście miejsc pracy.

Sprzedawca w delikatesach ekologicznych w Poznaniu

Miejsca pracy: Poznań Plaza, Stary Browar, Kupiec Poznański, Posnania, King Cross Marcelin

Opis stanowiska: praca w zgranym zespole, w którym liczy się profesjonalna obsługa klienta, zaangażowanie oraz samodzielność obsługa urządzeń typowych dla sklepu (kasa, krajalnica, waga itp.)

Wymagania:
-książeczka sanitarna
-dyspozycyjność
-komunikatywność
-mile widziane doświadczenie w pracy w handlu
-obsługa komputera

Oferujemy:
-umowę o pracę (lub umowę zlecenie)
-możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego wynagrodzenie (stała podstawa+motywacyjny system premiowy) pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: w.sysak@organicmarket.pl

Sprzedawca w delikatesach ekologicznych w Warszawie

Miejsca pracy: delikatesy na ul. Hożej w Warszawie, Galeria Mokotów, C.H. Arkadia, C.H. Złote Tarasy, C.H. Sadyba Best Mall, C.H. Auchan Łomianki

Opis stanowiska:

  • praca w zgranym zespole, w którym liczy się profesjonalna obsługa klienta, zaangażowanie oraz samodzielność
  • obsługa urządzeń typowych dla sklepu (kasa, krajalnica, waga itp.)

Wymagania:

  • książeczka sanitarna
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego
  • motywacyjny system premiowy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: m.bieniek@organicmarket.pl