Konkursy dla miłośników żywności BIO

Jesteś ciekawy jak żywność organiczna wpływa na Twoje ciało? Albo chcesz wziąć udział w zabawie, której celem jest propagowanie wiedzy o zdrowym jedzeniu? Brawo, jesteś we właściwym miejscu. Już dziś zadajemy pierwsze z nich. Odpowiedzi można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w wydaniach GoOrganic, które również znajdują się na naszym www.

Prosimy Cię również, abyś zapisał/a się na nasz newsletter. Pole do zgłoszenia znajduje się poniżej. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o nowych wpisach, promocjach oraz wszystkim tym, co dzieje się w naszej społeczności.

PYTANIE KONKURSOWE - aktualne do 3  kwietnia 2017 roku.

Jeśli chcemy wzmocnić odporność powinniśmy:

  1. cieplej się ubierać
  2. dbać o układ pokarmowy
  3. regularnie spożywać suplementy witaminowe

 

Odpowiedzi prześlij do nas do 27 marca 2017 roku na adres mampytanie@organicmarket.pl.

5 osób, które pierwsze przyślą poprawne odpowiedzi, otrzyma bony rabatowe na zakupy w wysokości 15 proc. Wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie, wzbogacą swoją wiedzę o zdrowym stylu życia. 

Na zdrowie!

Pamiętaj, że :


W Organic Farma Zdrowia wyznajemy i promujemy zdrowy styl życia oparty o dietę z najzdrowszych, najsmaczniejszych i najbardziej naturalnych produktów. Wierzymy w naturalną jakość i tradycyjny smak. Cenimy ekologiczne: rolnictwo, hodowlę i produkcję żywności. Czujemy się częścią większej całości. Przyjaźnimy się z Naturą – troszczymy się o los ludzi, zwierząt i roślin. Dzielimy się owocami naszych poszukiwań bo znaleźliśmy najlepszą żywność na świecie.

Dobrze, że te cele są dla nas wspólne i możemy być tu razem. Dziękujemy.