Konkursy dla miłośników żywności BIO

Jesteś ciekawy jak żywność organiczna wpływa na Twoje ciało? Albo chcesz wziąć udział w zabawie, której celem jest propagowanie wiedzy o zdrowym jedzeniu? Brawo, jesteś we właściwym miejscu. Już dziś zadajemy pierwsze z nich. Odpowiedzi można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w wydaniach GoOrganic, które również znajdują się na naszym www.

Prosimy Cię również, abyś zapisał/a się na nasz newsletter. Pole do zgłoszenia znajduje się poniżej. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o nowych wpisach, promocjach oraz wszystkim tym, co dzieje się w naszej społeczności.

Dzień dobry

W maju publikowaliśmy pytania konkursowe związane z działalnością Fair Trade w Polsce i na świecie. Dziękujemy za zainteresowanie ideą Fair Trade i udział w konkursach z nią związanych. Poniżej publikujemy zbiorczo pytania z majowych konkursów. Już za kilka dni podamy prawidłowe odpowiedzi. A produkty z logo Fair Trade możecie znaleźć przez cały rok w delikatesach Organic Farma Zdrowia!

 1. Światowy Dzień Sprawiedliwego Handlu obchodzony jest w:
  a) marcu
  b) październiku
  c) maju
  d) listopadzie

 

 1. Wymień 5 rodzajów produktów z certyfikatem Fairtrade dostępnych w sklepach Organic Farma Zdrowia

 

 1. Największym producentem kakao jest:
  a) Kostaryka
  b) Wybrzeże Kości Słoniowej
  c) Gwatemala
  d) Malezja

Podpowiedzi szukajcie na:

http://www.fairtrade.org.pl/fairtrade/produkty-i-producenci/kakao/producenci-kakao/

 

 1. Kawa

Pierwsza kawa Fairtrade pochodziła z:
a) Brazylii
b)Etiopii
c) Meksyku
d) Kenii

Podpowiedzi szukajcie na http://www.fairtrade.org.pl/fairtrade/produkty-i-producenci/kawa/

 

Dziękujemy za udział w konkursach 🙂

Pamiętaj, że :


W Organic Farma Zdrowia wyznajemy i promujemy zdrowy styl życia oparty o dietę z najzdrowszych, najsmaczniejszych i najbardziej naturalnych produktów. Wierzymy w naturalną jakość i tradycyjny smak. Cenimy ekologiczne: rolnictwo, hodowlę i produkcję żywności. Czujemy się częścią większej całości. Przyjaźnimy się z Naturą – troszczymy się o los ludzi, zwierząt i roślin. Dzielimy się owocami naszych poszukiwań bo znaleźliśmy najlepszą żywność na świecie.

Dobrze, że te cele są dla nas wspólne i możemy być tu razem. Dziękujemy.