Centrala Organic Farma Zdrowia

Adres biura
(tu pracujemy i tu prosimy kierować korespondencję)

Organic Farma Zdrowia S.A.
Annopol 3 bud. 2, 
03-236 Warszawa

Adres rejestrowy
(niezbędny np. do faktur) 

Organic Farma Zdrowia S.A,
ul. Głubczycka 11 lok. 1
02-417 Warszawa

Dane rejestrowe 

KRS: 0000293247
REGON: 140478291
NIP: 522-280-57-93

 

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy: Tomasz Malinowski
t.malinowski@organicmarket.pl


Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Category Management: Mariusz Przybylski m.przybylski@organicmarket.pl

Kierownik Działu Zakupów: Joanna Królik
j.krolik@organicmarket.pl

Dział finansowy

Dyrektor: Stanisław Grabowiec
s.grabowiec@organicmarket.pl
Główna księgowa: Justyna Rońda
j.ronda@organicmarket.pl
Kierownik do spraw rozliczeń: Krystyna Decyk
k.decyk@organicmarket.pl/ 664 987 247

Dział marketingu

Kierownik: Anna Szewczyk
a.szewczyk@organicmarket.pl

Dział kadr

Specjalista Ds. Kadr i płac: Aneta Kosobucka
a.kosobucka@organicmarket.pl / (22) 851 50 22 / wew. 116

Dyrektorzy sklepów

Dyrektor Delikatesów Warszawskich: Iza Ciesielska
i.ciesielska@organicmarket.pl
Dyrektor Regionalny: Agnieszka Fiuk
a.fiuk@organicmarket.pl

Sklep internetowy www.organic24.pl

tel. zamówienia krajowe (wysyłkowe): 22 671 70 28
tel. zamówienia Warszawskie: 22 351 95 70
tel. do kontaktu z kierowcą: 668 036 240 lub 664 939 055
tel. do kierownika sklepu: 664 939 055

e-mail: sklep@organic24.pl

Organic Farma Zdrowia S.A.
ul. Stanisława Herbsta 4

02-784 Warszawa