Stale w niskiej cenie

Rozszerzamy akcję „STALE w niskiej CENIE” do 22 produktów! Do ekologicznej oferty w obniżonej cenie dołączają od tego miesiąca m.in. marchew, olej kokosowy, miód, kasza gryczana, parówki wiedeńskie z delikatną cielęciną, tofu, czekolada gorzka z migdałami i pieczywo amarantusowe. W akcji pozostaną natomiast ekologiczne mleko, masło, włoskie makarony, passata pomidorowa czy jajka.
Wszystkie te produkty są zdrowsze niż żywność konwencjonalna, bo powstają w zgodzie z naturą: bez chemii rolnej, sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaku czy GMO. Nasze ekologiczne TOP 22 w niskiej cenie to produkty używane w codziennym jadłospisie.
Gwarantujemy, że jeśli będą Państwo korzystać z nich stale, ilość nienaturalnych substancji chemicznych w Państwa menu ulegnie znaczącej redukcji. Żywność taka jak dawniej to przepustka do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Smacznego i na zdrowie! 

Produkty „STALE W NISKIEJ CENIE” dostępne są pod arresem https://organic24.pl/category/stale-w-niskiej-cenie

Kliknięcie w poniższe grafiki również przekieruje Państwa do sklepu z żywnością oferowaną w obniżonej cenie w ramach powyższej promocji.