Stale w niskiej cenie

Rozszerzamy akcję „STALE w niskiej CENIE” do 150 produktów! Do ekologicznej oferty w obniżonej cenie dołączają  m.in. jabłka i marchewki, ser mozzarella, masło klarowane, ser żółty śmietankowy, sok przecierowy z pomidora oraz sok z aronii, syrop daktylowy, mango w kawałkach, wafle ryżowe, pieczywo kukurydziane, bulion drobiowy, puree pomidorowe i sos pomidorowy dla dzieci, mus ze śliwek, przecier mix owoców , żelki wężyki, kisiel truskawkowy i wiśniowy.  W akcji pozostaną natomiast ekologiczne mleko, masło, włoskie makarony, passata pomidorowa.

Zależy nam aby zachęcić każdą Polkę i Polaka do sięgania po ekologiczną żywność, która powstała bez udziału pestycydów, chemicznych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, nie mówiąc już o GMO – mówi Sławomir Chłoń, Prezes Organic Farma Zdrowia. Dodaje, że dzięki nowym klientom  w kolejnych kwartałach firma będzie mogła wprowadzać do oferty „STALE w niskiej CENIE” kolejne promocyjne produkty. – Większy wolumen pozwala nam negocjować lepsze ceny u dostawców i obniżać koszty całego łańcucha logistycznego. Będziemy dzielić się tymi korzyściami z Klientami – mówi Prezes Chłoń.

Gwarantujemy, że jeśli będą Państwo korzystać z nich stale, ilość nienaturalnych substancji chemicznych w Państwa menu ulegnie znaczącej redukcji. Żywność taka jak dawniej to przepustka do zdrowia i dobrego samopoczucia.
Smacznego i na zdrowie! 

Produkty „STALE W NISKIEJ CENIE” dostępne są pod adresem https://organic24.pl/category/stale-w-niskiej-cenie

Kliknięcie w poniższe grafiki również przekieruje Państwa do sklepu z żywnością oferowaną w obniżonej cenie w ramach powyższej promocji.5