Bio dla każdego

Stale w niskiej cenie =  Bio dla każdego

Akcja „Stale w niskiej cenie” trwa już od 2 lat! Nadszedł czas podsumowań, analiz, jak również zmian. Jedną z tych ostatnich jest nowa nazwa, która zaczyna funkcjonować od tego miesiąca. „Stale w niskiej cenie” to teraz „Bio dla każdego”.

Łącznie w akcji jest już 200 produktów!

Wszystkie te produkty są zdrowsze niż żywność konwencjonalna, bo powstają w zgodzie z naturą: bez chemii rolnej, sztucznych konserwantów, barwników i polepszaczy smaku czy GMO.

Zależy nam aby zachęcić każdą Polkę i Polaka do sięgania po ekologiczną żywność, która powstała bez udziału pestycydów, chemicznych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, nie mówiąc już o GMO – mówi Sławomir Chłoń, Prezes Organic Farma Zdrowia.

Nasze ekologiczne TOP 200 to produkty używane w codziennym jadłospisie. Gwarantujemy, że jeśli będą Państwo korzystać z nich stale, ilość nienaturalnych substancji chemicznych w Państwa menu ulegnie znaczącej redukcji. Żywność taka jak dawniej to przepustka do zdrowia i dobrego samopoczucia.

Smacznego i na zdrowie!

 

Produkty „Bio dla każdego” dostępne są pod adresem https://organic24.pl/category/stale-w-niskiej-cenie

Kliknięcie w poniższe grafiki również przekieruje Państwa do sklepu z żywnością oferowaną w obniżonej cenie w ramach powyższej promocji.