BIODAREK - skomponuj ekologiczny prezent

Biodarek to prawdopodobnie pierwszy i jedyny w pełni ekologiczny zestaw prezentowy w Polsce. Wszystkie produkty składowe Biodarka pochodzą z certyfikowanych upraw i hodowli organicznych. Oznacza to, że zostały wyprodukowane przy zachowaniu najwyższej jakości i najbardziej restrykcyjnych standardów jakości na świecie. Gospodarstwa ekologiczne wytwarzają w pełni naturalną żywność, produkty oparte o tradycyjne receptury.

Poniżej  prezentujemy atuty Biodarka oraz przykładowe zestawy. Możesz skorzystać z nich albo samemu skomponować ekologiczny zestaw prezentowy, który będzie skrojony stosowanie do Twoich oczekiwań. 

Zanim to zrobisz prosimy, abyś zapoznał się z atutami Biodarka: to zdrowie, smak i dobro.

Dzięki współpracy człowieka z naturą powstała żywność, którą człowiek może się dzielić z drugim człowiekiem. Zebraliśmy ją i przywieźliśmy dla Ciebie do naszych sklepów. Tak powstał:

BIODAREK

ZDROWIE

Produkty w Biodarku powstały bez agrochemii ani sztucznych barwników, środków zapachowych, smakowych, konserwujących. Zwierzętom nie aplikuje się antybiotyków ani hormonów (o ile wybrałeś do swojego zestawy produkty mięsne).

SMAK

Składowe Biodarka posiadają prawdziwy smak natury, opisywany przez niektórych jako smak dzieciństwa, smak polskiej wsi. To smak wolny od glutaminianu sodu, dodatkowych porcji cukru oraz soli. Sama radość jedzenia. Pyszne, po prostu pyszne!

DOBRO

Rolnictwo ekologiczne charakteryzuje się głębokim szacunkiem wobec ludzi, zwierząt i środowiska. Motywem działania jest troska o zdrowie człowieka oraz jego otoczenie. Więcej o tym przeczytasz w naszych magazynach GoOrganic.

Przykładowe zestawy w organic24.pl

Biodarek przykładowy zestawa produktoway za ok 100zł (dla dzieci)

Biodarek przykładowy zestaw produktów – Firmowy (ok. 150zł)

Biodarek przykładowy zestaw produktów – Firmowy (ok. 300zł)

PRZYKŁADOWY ZESTAW PREZENTOWY

Zainteresował cię Biodarek?

Specjalnie dla Ciebie lub Twojej firmy
skomponujemy idealny zestaw produktów na przezent!
Zapraszamy do kontaktu:

664-987-325

sklep@organic24.pl