Centrum Riviera

Oferta delikatesów Organic Farma Zdrowia skierowana jest do wszystkich osób prowadzących zdrowy styl życia, ale również do nowych klientów, którzy chcą zapoznać się z unikalnymi cechami produktów ekologicznych i naturalnych. Delikatesy w większości oferują produkty posiadające certyfikaty ekologiczne. W sklepie w Centrum Riviera znajdą Państwo rozbudowaną ofertę wędlin tradycyjnych, naturalnych i ekologicznych oraz coraz większą ofertę drobiu i mięsa ekologicznego, a także szeroki wybór pieczywa, makaronów i włoskich dodatków do nich oraz mąkę, płatki, kasze i ziarna. W naszych chłodniach znajdą Państwo imponujący wybór ekologicznych produktów w dziale z nabiałem z mleka krowiego, koziego i owczego, sery żółte polskie i importowane, produkty sojowe, z tofu i wyroby garmażeryjne. Proponujemy również szeroki wybór bakalii, suszonych owoców, przypraw, przetworów owocowo – warzywnych, soków krajowych i importowanych, miodów, wszelkich produktów słodzących oraz rozbudowany dział słodyczy. Z dnia na dzień zwiększamy naszą ofertę ekologicznych owoców i warzyw.
Każdy znajdzie coś dla siebie i zawsze może z oferowanych składników skomponować ekologiczne śniadanie, obiad i kolację. Personel chętnie pomoże w zrobieniu zakupów w myśl hasła: Najpierw doradzamy, później sprzedajemy.
Tak jak w całej sieci również w sklepie w Centrum Riviera wyodrębnione są działy z żywnością bezglutenową i bezcukrową, a także przeznaczone dla osób stosujących specjalną dietę, np. produkty bez laktozy.
Wśród bogatej oferty BIO kosmetyków znajdują się również kosmetyki dziecięce, w których wykorzystano zalety słynnego krzewu Manuka. Dział BIO środków higieny i czystości pozwala zaopatrzyć się we wszelkie produkty potrzebne w gospodarstwie domowym.

Organic Farma Zdrowia
Poziom 0, Turecka 33
Centrum RIVIERA
ul. Kazimierza Górskiego 2
81-304 Gdynia
Tel. 58 779 07 11

Godziny otwarcia

Galeria:
Pn-Cz: 10:00 – 21:00
Pt-So: 10:00 – 22:00
N: 10:00 – 20:00

Zdjęcie wejście

Zdjęcie mniejsze

Mięso mniejsze