Konkursy dla miłośników żywności BIO

Jesteś ciekawy jak żywność organiczna wpływa na Twoje ciało? Albo chcesz wziąć udział w zabawie, której celem jest propagowanie wiedzy o zdrowym jedzeniu? Brawo, jesteś we właściwym miejscu. Już dziś zadajemy pierwsze z nich. Odpowiedzi można znaleźć na naszej stronie internetowej lub w wydaniach GoOrganic, które również znajdują się na naszym www.

Prosimy Cię również, abyś zapisał/a się na nasz newsletter. Pole do zgłoszenia znajduje się poniżej. Dzięki temu będziemy mogli informować Cię o nowych wpisach, promocjach oraz wszystkim tym, co dzieje się w naszej społeczności.

W wakacje zapraszamy Państwa do zabawy zorganizowanej przez portal styl.fm , w ramach której można otrzymać bon o wartości 100 zł.
Prosimy o kliknięcie w link

 https://styl.fm/newsy/227162.instagram-challenge-pokaz-ze-jesz-zdrowo-i-wygraj-100-zl-na-zakupy-w-sklepie-organic-farma-zdrowia

Dziękujemy za udział w konkursach 🙂

Pamiętaj, że :

W Organic Farma Zdrowia wyznajemy i promujemy zdrowy styl życia oparty o dietę z najzdrowszych, najsmaczniejszych i najbardziej naturalnych produktów. Wierzymy w naturalną jakość i tradycyjny smak. Cenimy ekologiczne: rolnictwo, hodowlę i produkcję żywności. Czujemy się częścią większej całości. Przyjaźnimy się z Naturą – troszczymy się o los ludzi, zwierząt i roślin. Dzielimy się owocami naszych poszukiwań bo znaleźliśmy najlepszą żywność na świecie.

Dobrze, że te cele są dla nas wspólne i możemy być tu razem. Dziękujemy.