GoOrganic! patronuje targom NATURA FOOD i beECO

W dniach 13-15 października w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Patronat nad imprezą objął GoOrganic!, kwartalnik dla klientów wydawany przez Organic Farma Zdrowia.

O tym, że targi NATURA FOOD i beECO to największe wydarzenie bioproduktów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej świadczą liczby. Poprzednia edycja okazała się rekordową pod względem wystawców: blisko 370 firm z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Litwy, Austrii, Szwecji czy Ukrainy, ale również pod względem liczby odwiedzających – 12 tysięcy osób.

Tegoroczna edycja targów zapowiada się bardzo interesująco, czego dowodem jest ogromne zainteresowanie producentów, dystrybutorów i hurtowników udziałem w naszym wydarzeniu. Jak co roku przygotowywany jest również bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowanych zarówno do branży, jak i konsumentów oraz miłośników zdrowego stylu życia i smakoszy. Wśród najważniejszych punktów programu znajdą się Akademia Biokuriera, IV Forum EKObranży, BIObiznes Forum,  2 Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych i 2 Forum Alergii oraz pokazy kulinarne, konkursy oraz porady, bezpłatne badania, pokazy makijażu.

Honorowym Patronem Targów jest Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Związek Województw RP, Wojewoda Łódzki oraz Marszałek Województwa Łódzkiego i Prezydent Miasta Łodzi. Organizatorem imprezy są Międzynarodowe Targi Łódzkie Spółka Targowa.

Więcej na www.naturafood.pl