Nowy market ekologiczny na Ursynowie! Otwarcie już 19 września!

Tysiące produktów ekologicznych w najlepszych cenach. Z okazji otwarcia proponujemy 20% rabat powitalny na cały asortyment!

Organic market ekologiczny mieści się na ul. Stanisława Herbsta 4. Od poniedziałku do piątku otwarty będzie od godziny 8:00 do 21:00, w soboty od 8:00 do 20:00, a w niedzielę handlową od 9:00 do 19:00.

Dla wygody naszych klientów dostępny będzie bezpłatny parking przed sklepem.

Każdego dnia do dyspozycji Klientów dostępny jest fachowy personel służący poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów.

Szczególne miejsce w ofercie Organic marketu ekologicznego zajmują produkty świeże.  Są to zatem organiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny – wszystko w najwyższej jakości i w największym wyborze, dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, oferty śniadaniowej, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (będą dostępne  po uzyskaniu stosownych zezwoleń). 

Dla osób z alergiami żywieniowymi oferujemy pełną, dostępną paletę produktów bezglutenowych, bez laktozy, bezcukrowych, wegetariańskich i wegańskich. W markecie znajduje się też dział przyjaznych naturze kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej.

Serdecznie zapraszamy do Organic marketu ekologicznego na ul. Herbsta 4.

 

INFORMACJE DLA PASAŻERÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ I KIEROWCÓW

Do Organic marketu ekologicznego można dojechać komunikacją miejską. Najłatwiej dotrzeć do nas metrem wysiadając na stacji STOKŁOSY. Następnie prosimy kierować się pieszo w kierunku Herbsta. Osoby dojeżdżające z Centrum mogą skorzystać również z autobusów 522 i 195 (prosimy wysiąść na przystankach Czarnomorska z 522 i przesiąść się do autobusu 195 by wysiąść na przystanku Dunikowskiego). 

Organic market ekologiczny

ul. Stanisława Herbsta 4
02-784 Warszawa
tel. 728 866 884

email: herbsta@organicmarket.com.pl

Godziny otwarcia
pn – pt: 8.00 – 21.00
sob: 8.00 – 20.00
niedz. handlowa: 9.00 – 19.00