Nowy Organic market ekologiczny w Warszawie już otwarty. Zapraszamy na ul. Herbsta 4

W stołecznej dzielnicy Ursynów, obok stacji metra Stokłosy, uruchomiliśmy drugi w Warszawie market bio.

„Organic market ekologiczny” przy ulicy Herbsta 4 w Warszawie to kolejny wielkopowierzchniowy sklep spółki Organic Farma Zdrowia. Znajduje się  w nim kilka tysięcy wysokiej jakości produktów ekologicznych, a także wysokiej jakości żywność bezglutenowa, bez laktozy, wegetariańska  i wegańska oraz bezcukrowa. Szczególne miejsce w ofercie Organic marketu ekologicznego zajmują ekologiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny- dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, ofertą śniadaniową, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (które będą dostępne  po uzyskaniu stosownych zezwoleń).

– To drugi taki market naszej firmy w stolicy. W przyszłym roku chcemy uruchomić jeszcze większe delikatesy w podwarszawskim Konstancinie, szukamy także atrakcyjnych lokalizacji w innych dużych miastach Polski. Jest to zgodne z naszą strategią, która zakłada uruchamianie dużych marketów z bardzo szeroką ofertą produktów bio wysokiej jakości  w przystępnej cenie. W małych sklepach nie jesteśmy w stanie wyeksponować całej naszej przebogatej i kompleksowej oferty produktowej, stąd nasza decyzja o rozwijaniu formatu Organic marketów ekologicznych– mówi Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia.

Organic market ekologiczny przy ul. Herbsta 4 został uruchomiony 19 września tego roku. Natomiast w listopadzie 2017 roku w nowoczesnym biurowcu Q22 w Al. Jana Pawła II 22 przy skrzyżowaniu z ulicą Grzybowską spółka otworzyła pierwszy w Polsce BIO market połączony z ekologicznym Bistro o powierzchni blisko 500 metrów kwadratowych.  – Skala tego marketu oraz jego unikatowa oferta produktowa spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem klientów. Dlatego będziemy powielać ją i rozwijać  w kolejnych lokalizacjach – tłumaczy prezes Chłoń.

Czekamy na Was na ul. Herbsta 4 obok stacji metra Stokołosy

Organic market ekologiczny mieści się przy ul. Stanisława Herbsta 4.
Od poniedziałku do piątku otwarty będzie od godziny 8:00 do 21:00,
w soboty od 8:00 do 20:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 19:00. Dla wygody klientów dostępny jest bezpłatny parking bezpośrednio przed sklepem. Każdego dnia do dyspozycji klientów dostępny jest fachowy personel służący poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów. W markecie znajduje się też dział ekologicznych i przyjaznych naturze kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej.