Organic Farma Zdrowia S.A.

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi.

POSIADAMY

 

31

delikatesów

stacjonarnych w największych miastach Polski (sprawdź czy jesteśmy w Twoim mieście) oraz sklep internetowy www.organic24.pl realizujący zamówienia wysyłkowe na terenie całego kraju.

ZAKUPY W ORGANIC FARMA ZDROWIA ROBI JUŻ PONAD

1

milion
klientów

Liczymy, że dołączysz do grona zadowolonych, świadomych i zadbanych osób.

POSIADAMY W OFERCIE

ok.

4000

artykułów

w tym najlepsze krajowe i europejskie marki organic. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna.

JESTEŚMY PARTNEREM DLA PONAD

100

dostawców

z Polski, z czego większość to firmy rodzinne. Poza tym współpracujemy z najlepszymi zagranicznymi dostawcami.

ROCZNIE PROWADZIMY

4000

kontroli

Sprawdzamy dostawy każdego dnia w naszych magazynach i sklepach.

OD MAGAZYNU DO SKLEPU MIJAJĄ MAKSYMALNIE

24h

Dzięki temu nasza żywność jest świeża i zdrowa.

Nasze produkty zostały wytworzone bez użycia sztucznych nawozów lub środków ochrony roślin i nie zawierają chemicznych substancji konserwujących.

Jesteśmy partnerem dla ponad kilku tysięcy dostawców, z których ponad 100 to firmy rodzinne.

Jesteśmy wizytówką Polski. Na największych targach żywności ekologicznej na świecie BioFach 2012 prezentowaliśmy polski rynek na konferencji dla firm i mediów z całego świata.

Organic Farma Zdrowia to pierwsza i największa w Polsce sieć samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi i tradycyjnymi. Sieć składa się z 31 delikatesów stacjonarnych w największych miastach Polski i delikatesów on-line.

Można w nich kupić kilka tysięcy artykułów pochodzących od ponad 100 rodzinnych gospodarstw ekologicznych, ale również od producentów reprezentujących najlepsze krajowe i europejskie marki. Większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna, a pozostałe to produkty naturalne, regionalne, bezglutenowe, bezcukrowe oraz bez laktozy.

Firma otrzymała tytuł najlepszej sieci handlowej w 2011 i 2012 roku na ORGANIC Marketing Forum – ówcześnie największej, dorocznej konferencji sektora żywności i produktów EKO w regionie Europy ŚrodkowoWschodniej – przyznany przez producentów i dostawców z branży (od 2013 roku tytuły tego typu nie były przyznawane).

Spółka Organic Farma Zdrowia S.A. jest notowana na rynku NewConnect od 2008 roku. Od 6 lipca 2016 roku większościowym udziałowcem Organic Farma Zdrowia S.A. jest największy dystrybutor i detalista żywności ekologicznej we Włoszech – spółka ECORNATURASÌ S.P.A. z siedzibą w Weronie.