Z pola do Twoich rąk w kilka godzin

Każdego dnia do naszych magazynów i sklepów trafiają setki ekologicznych produktów żywnościowych. Dokładamy wszelkich starań, abyś stale miał do dyspozycji żywność świeżą, pachnącą, niemal taką, jak z pola rolnika. Zobacz co dzieje się między gospodarstwem, a Twoim koszykiem. 

Czasem transport zajmuje tylko kilka godzin, czasem wydłuża się do kilkunastu. Ale zawsze dbamy o to, abyś mógł kupić jedzenie takie, jak chciała natura.

Nie chcemy niepotrzebnie zanieczyszczać środowiska naturalnego. Dlatego trasy naszych samochodów dostawczych zaprogramowaliśmy tak, aby jeździły jak najmniej i jak najefektywniej. Najczęściej jedna furgonetka podczas jednego przejazdu odbiera produkty od kilku rolników lub taką ilość żywności, aby była maksymalnie załadowana. Jeśli zamówienie jest małe, np. na bardzo specjalistyczny produkt, zamawiamy kurierów. Dzięki temu nasze samochody nie jeżdżą puste.

Po kilku godzinach od wizyty w gospodarstwie rolnika lub w magazynie producenta żywności ekologicznej towar (Twoje jedzenie) jest już w naszym magazynie albo w naszych sklepach.  Nabiał, mięso, świeże owoce i warzywa trzymamy w chłodniach.  Zależy nam, aby produkty dla Ciebie były doskonałe. Doskonałe, czyli zdrowe i smaczne. Nie dyskwalifikujemy natomiast warzyw czy owoców o nieregularnych kształtach. Tak stworzyła je natura, więc takie są dobre. 

W delikatesach stacjonarnych

Podczas zakupów w naszych sklepach zwróć uwagę na etykiety produktów. Znajdziesz na nich wiele bezcennych informacji na temat ich składu, a także miejsca wyprodukowania i terminu przydatności. Nasi pracownicy także są do Twojej dyspozycji – są przeszkoleni i mają dużą wiedzę o żywności ekologicznej. Skorzystaj z tej wiedzy.  Pamiętaj także, że raz na miesiąc przygotowujemy gazetki promocyjne, w których znajdziesz atrakcyjne oferty cenowe na produkty ekologiczne. Zabierz ze sobą gazetkę lub kliknij na link https://organic24.pl/group/promocje

W sklepie internetowym www.organic24.pl

To, co wyróżnia nas na rynku, to bogata oferta produktów ekologicznych i ciągła dostępność świeżych warzyw, owoców, mięsa, wędlin i świeżego nabiału. Możesz je zamówić przez internet pod adresem www.organic24.pl, a kurier doręczy je do drzwi Twojego domu.

Zwróć uwagę na sposób, w jaki pakujemy żywność. Do paczek dodajemy wkłady chłodnicze. Dzięki nim Twoje zakupy zachowują świeżość i jakość w czasie dostawy. Wkład ma kolor niebieski i widać go na zdjęciu poniżej.