Organic Farma Zdrowia realizuje program “W 90 dni do EKO”

„W 90 dni do EKO” to już druga edycja interaktywnego programu społecznego, który pokazuje, jak w ciągu 90 dni zmienić swoje nawyki żywieniowe poprawiając tym samym swoje samopoczucie i w ten sposób poczuć się młodziej.

Program trwa od 5 marca do 2 czerwca 2014 r. Dzieli się na 2 fazy: fazę konkursową programu (5 marca – 18 kwietnia 2014 r.) i fazę niekonkursową programu (19 kwietnia – 2 czerwca 2014 r.). Program zachęca do zmiany nawyków żywieniowych i stylu życia.

W programie uczestniczą dwaj EKObohaterowie, którzy codziennie przez 45 dni otrzymują przygotowane posiłki z ekologicznej żywności przez firmę Zielony Widelec, odpowiednio dobrane dla nich przez dietetyka, a w weekendy otrzymują produkty ekologiczne do samodzielnego przygotowania posiłków. Zadaniem EKObohaterów jest dzielenie się swoimi EKOdoświadczeniami na blogach.

W programie uczestniczą również Internauci, którzy uprzednio zarejestrowali się na platformie www.90dnidoeko.pl i założyli swój profil. Uczestnicy również przez 45 dni dostają wiele cennych porad i wskazówek na temat zdrowego odżywiania, ponadto wykonują zadania dzienne i tygodniowe, za które pod koniec rywalizacji otrzymają cenne nagrody.

Zmień swoje nawyki żywieniowe i poczuj się młodziej