Organic Farma Zdrowia S.A. i Eko-Wital Sp. z .o.o. już z nowym magazynem, biurem i działającymi systemami

Zarząd Organic Farma Zdrowia informuje, że w dniu wczorajszym podpisał odbiór nowego magazynu o kubaturze 18.000 metrów sześciennych ( a więc o 20 proc. więcej niż w poprzednim magazynie) oraz nowych biur dla pracowników central obu firm.

Obecnie trwa już wyposażanie magazynu we wszelkie niezbędne wyposażenie do normalnego funkcjonowania, a pierwsze dostawy towarów spodziewane są już w dniu dzisiejszym. Równolegle trwają prace nad wyposażeniem biur, w szczególności w sieć informatyczną.

Serwery i bazy danych spółek uległy częściowemu uszkodzeniu w wyniku pożaru i akcji gaśniczej, jednak dzięki wsparciu firmy informatycznej Jantar, której informatycy przez weekend odzyskiwali systemy informatyczne oraz bazy danych obu spółek, udało się w 100 proc. uruchomić wszystkie systemy i dane na zastępczych komputerach w zewnętrznym Data Center.

Firma Jantar udostępniła spółkom również swoje biuro w centrum Warszawy, które będzie wykorzystywane do czasu przeprowadzki do nowych, biur docelowych.

Wszystkie delikatesy i markety Organic Farma Zdrowia działają bez zakłóceń, a dystrybucja produktów z Eko-Wital będzie wznowiona w przyszłym tygodniu.

Sławomir Chłoń, Prezes Zarządu