Objaśnienie skrótów użytych w regulaminie:
Sklep – sklep internetowy działający pod adresem www.organic24.pl, sprzedający produkty znajdujące się w jego ofercie za pośrednictwem Internetu
Dni robocze – wszystkie dni tygodnia od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy w Polsce;
Czas realizacji zamówienia – czas, w jakim Sklep skompletuje zamówienie i przekaże do doręczenia wybraną przez Klienta formą dostawy.
Klient – osoba fizyczna, prawna lub jednostka organizacyjna nie posiadająca osobowości prawnej; dokonująca zakupów w Sklepie, posiadająca Konto Klienta;

1. INFORMACJE O FIRMIE

:

Sklep internetowy działający pod adresem www.organic24.pl (dalej: Sklep) jest własnością Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie,  ul. Głubczycka 11 nr lok. 1, 02-417 Warszawa , NIP 522-280-57-93, REGON 140478291, KRS 0000293247 Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.

Kapitał zakładowy: 4 182 326,00 zł
Kapitał wpłacony: 4 182 326,00 zł,

tel/fax: 0-22 671-70-28
e-mail: info@organicmarket.pl (dalej: Właściciel)

2. WYMAGANIA TECHNICZNE

Do poprawnego działania Sklepu wymagana jest obsługa “ciasteczek” (cookies) przez przeglądarkę internetową Kupującego.

 Warunkiem koniecznym złożenia zamówienia w Sklepie jest posiadanie przez klienta własnego konta   e-mail, a także kontaktowego numeru telefonicznego.

3. PRZYJĘCIE ZAMÓWIENIA

Składanie zamówień możliwe jest 24 h/dobę.

Właściciel zastrzega sobie możliwość chwilowego zawieszenia usług Sklepu dla celów konserwacyjnych, aktualizacji danych, bądź też innych powodów wynikłych z zaistniałej sytuacji uniemożliwiających prawidłowe działanie Sklepu. W przypadku zaplanowanej konserwacji systemu Sklep wcześniej poinformuje o tym Klienta na stronie głównej Sklepu.
Niezwłocznie po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma e-mailem automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zamówienie. Historia zamówień dostępna jest po zalogowaniu dla zarejestrowanych Klientów i znajduje się w zakładce – Moje konto\Zamówienia.
Jeżeli Sklep nie może wykonać zamówienia Klienta z powodu niedostępności towaru niezwłocznie powiadomi o tym Klienta oraz zwróci całą otrzymaną od niego sumę pieniężną. Nastąpi to jednak najpóźniej w terminie trzydziestu dni od zawarcia umowy.
Wszystkie zakupione i dostarczone towary są szczelnie i bezpiecznie zapakowane oraz posiadają aktualną datę przydatności do spożycia.

4. CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Czas realizacji zamówienia obejmuje czas przygotowania zamówienia do wysyłki oraz czas dostawy.

Przygotowanie zamówienia:

Czas realizacji zamówienia od momentu przyjęcia zamówienia wynosi od 12h – 3dni roboczych. Czas realizacji zależny jest od dostępności towaru, o ewentualnym braku zamówionego produktu mogącym wpłynąć na wydłużenie czasu realizacji klient informowany jest mailowo lub telefonicznie. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest w chwili skompletowania całego zamówienia, a termin wysyłki dla zamówienia określany jest na podstawie towaru o najdłuższym czasie realizacji.

Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub transportu własnego na terenie Warszawy, na adres wskazany przez Klienta, w zależności od wyboru Klienta dokonanego przy składaniu zamówienia.

Dostawa:

Czas dostawy deklarowany przez przewoźników:

 • Zamówienia wysyłkowe realizowane przez firmę kurierska UPS, przewidywany czas dostawy, 1 dzień roboczy.
 • Zamówienia wysyłkowe realizowane przez Pocztę Polską, przewidywany czas dostawy, 1-5 dni roboczych.
 • Realizacja zamówień na terenie Warszawy i okolic dobywa się zgodnie z wybranym przed klienta podczas składania zamówienia dostępnym terminem i przedziałem godzinowym.

Sklep nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane wyłącznie podaniem przez Klienta błędnego adresu dostawy.

5. PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Klient ma prawo, bez podania przyczyny, odstąpić od umowy w ciągu 10 dni od daty odbioru przesyłki, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000 nr 22 poz. 271 z późn. zm.).
Odstąpienie od umowy dla swojej ważności wymaga złożenia przez Klienta oświadczenia na piśmie, wysłanego w terminie wskazanym w ust. 1 powyżej, na następujący adres: Organic Farma Zdrowia S.A. Al. Jana Pawła II 82       lok. 40a 00-175 Warszawa lub drogą e-mail na adres sklep@organic24.pl Klient proszony jest o dodanie adnotacji “zwrot ustawowy”.
W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w ciągu 14 dni.
Zakupiony towar należy zwrócić na adres: Organic Farma Zdrowia S.A. Al. Jana Pawła II 82 lok. 40a 00-175 Warszawa – Klient proszony jest o dodanie adnotacji “Organic24”.
Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez sklep organic24.pl świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.
Prawo odstąpienia od umowy, o którym mowa nie ma zastosowania do zakupów dokonanych przez podmioty prowadzące działalność gospodarczą w ramach i na potrzeby tej działalności. W stosunku do tych podmiotów strony stosują obowiązujące przepisy prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.
Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot uległa szybkiemu zepsuciu.

6. Zmiana lub anulowanie zamówienia:

Zmiana lub anulowanie zamówienia możliwe jest do chwili zrealizowania zamówienia o czym Klient jest informowany drogą mailową. Jest to informacja zawierająca szczegółową informacje o wysyłce towaru do Klienta. Wprowadzenie zmian w zamówieniu możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta organic24.pl – telefonicznie pod numerami: 668-036-240 lub 664-939-055 oraz e-mailem: sklep@organic24.pl
W przypadku niedostępności towaru (patrz punkt 3), klient zostanie niezwłocznie poinformowany o tym drogą telefoniczną lub e-mail’ową.

7. Polityka cenowa:

Wszystkie ceny w Sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny znajdujące się przy oferowanych towarach w chwili składania zamówienia są wiążące i ostateczne poza produktami sprzedawanymi na wagę, których cena ostateczna cena zależna jest od rzeczywistej wagi produktu. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki.
Stosowane w sklepie rabaty i promocje nie podlegają sumowaniu.

8. PROCEDURA SKŁADANIA I REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

1. Zamówienie można złożyć:
poprzez zamówienie złożone na stronie www.organic24.pl
telefonicznie dzwoniąc pod numer 668-036-240 lub 664-939-055
bezpośrednio u pracowników Organic24.pl (np. przy odbieraniu zamówienia dostarczanego przez Organic24.pl).
2. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie przez Zamawiającego formularza zamówienia.
3. Minimalna wartości zamówień realizowanych przez Organic24.pl, w zależności od formy dostawy, są określone w zakładce Płatności i Dostawy.
4. Zakupione towary są dostarczane pod adres wskazany w zamówieniu.
5. Możliwe sposoby dostawy zamówionych produktów:

 • kurier własny na terenie Warszawy i okolic;
 • firma kurierska UPS;
 • inny preferowany przez Zamawiającego po wcześniejszym uzgodnieniu z organic24.pl

Szczegóły dostępne w zakładce Płatności i Dostawy.

6. Możliwe formy płatności:

 • gotówka lub karta przy dostawie kurierem własnym;
 • za pobraniem przy dostawie kurierem UPS;
 • kartą kredytową poprzez serwis payU;
 • pozostałymi kanałami płatniczymi dostępnymi poprzez serwis payU

7. W przypadku, gdy na formularzu zamówienia dane Klienta będą niekompletne lub nieprawdziwe zamówienie nie zostanie przyjęte do realizacji.
8. Przesyłka jest wysyłana w ciągu 24-48 godzin (w przypadku pełnego zatowarowania produktami) od złożenia zamówienia (w dni robocze), z wyjątkiem zamówień na produkty świeże, które realizowane są najczęściej w dniu dostawy zamówionych produktów (szczegóły w opisach poszczególnych kategorii lub opisach produktów). Wydłużenie czasu oczekiwania na zamówienie jest konsultowane z klientem.

9. REKLAMACJE I ZWROTY

1. W każdym przypadku, jeśli przesłany towar nie odpowiada oczekiwaniom Zamawiającego lub Zamawiający stwierdzi jego wady organic24.pl zwróci zapłacone za niego kwotę lub wymieni produkt (według życzenia klienta).
2. W każdym przypadku reklamacji prosimy o kontakt z Organic24.pl pod nr tel: 668-036-240 lub 664-939-055
3. Sklep organic24.pl zwraca koszty przesyłki tylko w przypadku zwrotów, które są wynikiem błędów sklepu.
4. Przy rezygnacji z zamówienia lub jego części (bądź brakach asortymentowych) wartość zwracanego zamówienia przekazywana jest:

 • w przypadku przesyłek kurierem UPS, przelewem bankowym na podany rachunek,
 • w przypadku Warszawy i okolic, gotówką przy odbiorze części zamówienia lub przelewem na podany rachunek w przypadku rezygnacji z całości zamówienia.

W obu przypadkach jest możliwość indywidualnego ustalenia formy zwrotu kwoty za zakupione produkty.

10. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Klienci mogą uzyskać dostęp do niniejszego Regulaminu w każdym czasie za pośrednictwem odsyłacza zamieszczonego na stronie głównej: http://organic24.pl/webpage/regulamin.html oraz pobrać go i sporządzić jego wydruk.

Utrwalanie, zabezpieczanie i udostępnianie danych zamówienia oraz potwierdzenia Klientowi istotnych postanowień Umowy sprzedaży Towaru następuje poprzez przesłanie Klientowi na podany adres e-mail oraz poprzez dołączenie do przesyłki zawierającej Towar wydruku paragonu fiskalnego lub faktury VAT. Wcześniejsze zamówienia mogą Państwo zobaczyć w ramach konta, po zalogowaniu.

Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 01 listopada 2013 r. i dotyczy wszystkich zamówień złożonych po tym dniu.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

Kupon 20 zł”

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako „Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej „Zrób zakupy za min. 50zł  w Organic Farma Zdrowia w galerii Morena od 02.01. do 15.01.2021 roku, a otrzymasz kupon o wartości 20zł na cały asortyment do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł w ciągu 30 dni od 02.01.2021 roku do 14.02.2021” (dalej jako „Akcja Promocyjna”).
 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głubczyckiej 11/1, adres biura: Warszawa ul. Staniewicka 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293247, posiadająca numer statystyczny REGON: 140478291, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 522-280-57-93 (dalej jako „Organizator”).
 3. Akcja Promocyjna prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena wskazanych w załączniku nr 1 do Regulaminu, w godzinach jej otwarcia (dalej jako „delikatesy Organic Farma Zdrowia”).
 4. Kupon, o jakim mowa w §2 ust. 3 poniżej można otrzymać wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena przy zakupach za min. 50zł zrobionych od 02.01. do 15.01.2021 roku (dalej jako „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”).
 5. Realizacja kuponów wydawanych w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej jest możliwa wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena w ciągu 30 dni od 02.01.2021 roku(dalej jako „Czas wykorzystania kuponu”).

Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej (dalej jako „Uczestnik”) może być każda osoba, która w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokona w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena zakupu produktów za min. 50zł. W ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów, z zastrzeżeniem ustępów poniżej, Uczestnik, otrzyma jeden jednorazowy kupon rabatowy o wartości 20 zł (dalej jako „kupon”), do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu. Zasady wykorzystania kuponu określone są w § 3.
 2. Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 20 zł przy jednorazowych zakupach.
 3. Z zakupów uprawniających do skorzystania z Akcji Promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 4. Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne.
 5. Kupon stanowi papierowy wydruk, na którym wskazana jest wartość 20 zł rabatu przy zakupach za min. 100zł i jest wydawany przez kasjera wraz z paragonem za dokonane zakupy.
 6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.
 7. Kupon należy zachować.
 8. Uczestnik posiadający kartę stałego klienta decyduje, czy chce skorzystać z rabatu kwotowego przy zakupach powyżej 100zł czy ze zniżki na karcie.
 9. Promocje nie łączą się.

Zasady Wykorzystania Kuponu

 1. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu.
 2. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena (załącznik nr 1).
 3. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz na jednorazowe zakupy produktów (z zastrzeżeniem ustępów poniżej) w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena przy zakupach za min. 100zł. Uczestnik, który posiada kupon o wartości 20 zł może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 100 zł.
 4. Z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 5. W ramach Akcji Promocyjnej, przy dokonaniu jednorazowych zakupów z użyciem kuponu, Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 20zł.
 6. W ramach jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon i otrzymać wyłącznie jeden rabat 20 zł.
 7. Kupon można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji.
 8. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz.
 9. W Czasie Wykorzystania Kuponu Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon.
 10. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie go kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Kupon zostanie odebrany i zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena.
 11. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu kreskowego kuponu, który zostanie zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena.
 12. Akceptowane będą wyłącznie kupony nieuszkodzone.
 13. Kupon niewykorzystany w Czasie Wykorzystania kuponu przepada.

Reklamacje

 1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.
 3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona:
 4. pocztą elektroniczną na adres info@organicmarket.pl lub a.szewczyk@organicmarket.pl
 5. telefonicznie pod numerem telefonu delikatesów, w których Uczestnik dokonał zakupów. Numery telefonów dostępne są na stronie: https://organicmarket.pl/sklepy-stacjonarne/
 6. Składający reklamację powinien uwidocznić w treści reklamacji swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy, a ponadto powinien wskazać przyczynę reklamacji, treść żądania oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację.
 7. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię lub skan dowodu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena.
 8. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie poinformowany o jej rozstrzygnięciu w terminie 30 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 9. Informacja o rozstrzygnięciu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi w takiej formie, w jakiej zostało dokonane zgłoszenie reklamacyjne, tudzież w innej formie uzgodnionej pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem.
 10. Administratorem danych osobowych przekazanych w reklamacji jest Organizator.
 11. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika zgłaszającego reklamację wyłącznie w związku z reklamacją w zakresie procedury reklamacyjnej, w wykonaniu obowiązku prawnego ciążącego na Organizatorze na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 12. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do rozpatrzenia reklamacji.
 13. Uczestnik ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
 14. Uczestnik ma również prawo do złożenia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora do czasu rozpatrzenia reklamacji, chyba że przepisy obowiązującego prawa nakładają na Organizatora obowiązek dłuższego przechowywania danych osobowych.
 15. Podane dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom, w szczególności dostawcom usług IT, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w delikatesach Organic Farma Zdrowia i na https://organicmarket.pl/regulamin/
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.
 3. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Akcją Promocyjną będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

 

Załącznik 1 – Lista delikatesów biorących udział w Akcji Promocyjnej

  

Galeria Morena C.H. Gdańsk

Gdańsk, ul. Schuberta 102A

 

Załącznik 2 – Produkty wyłączone

Wszystkie napoje alkoholowe dostępne w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

 

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

Kupon 20 zł”

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako „Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej „Zrób zakupy za min. 50zł  w Organic Farma Zdrowia od 23.12. do 15.01.2021 roku, a otrzymasz kupon o wartości 20zł na cały asortyment do wykorzystania przy zakupach za min.100zł w ciągu 30 dni od 28.12.2020 roku do 14.02.2021” (dalej jako „Akcja Promocyjna”).
 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głubczyckiej 11/1, adres biura: Warszawa ul. Staniewicka 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293247, posiadająca numer statystyczny REGON: 140478291, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 522-280-57-93 (dalej jako „Organizator”).
 3. Akcja Promocyjna prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w delikatesach Organic Farma Zdrowia wskazanych w załączniku nr 1 do Regulaminu, w godzinach jej otwarcia (dalej jako „delikatesy Organic Farma Zdrowia”).
 4. Kupon, o jakim mowa w §2 ust. 3 poniżej można otrzymać wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia przy zakupach za min. 50zł zrobionych od 23.12. do 15.01.2021 roku (dalej jako „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”).
 5. Realizacja kuponów wydawanych w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej jest możliwa wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w ciągu 30 dni od 28.12.2020 roku (dalej jako „Czas wykorzystania kuponu”).

Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej (dalej jako „Uczestnik”) może być każda osoba, która w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokona w delikatesach Organic Farma Zdrowia zakupu produktów za min. 50zł. W ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów, z zastrzeżeniem ustępów poniżej, Uczestnik, otrzyma jeden jednorazowy kupon rabatowy o wartości 20 zł (dalej jako „kupon”), do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu. Zasady wykorzystania kuponu określone są w § 3.
 2. Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 20 zł przy jednorazowych zakupach.
 3. Z zakupów uprawniających do skorzystania z Akcji Promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 4. Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne.
 5. Kupon stanowi papierowy wydruk, na którym wskazana jest wartość 20 zł rabatu przy zakupach za min.100zł i jest wydawany przez kasjera wraz z paragonem za dokonane zakupy.
 6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.
 7. Kupon należy zachować.
 8. Uczestnik posiadający kartę stałego klienta decyduje, czy chce skorzystać z rabatu kwotowego przy zakupach powyżej 100zł czy ze zniżki na karcie.
 9. Promocje nie łączą się.

Zasady Wykorzystania Kuponu

 1. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu.
 2. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia (załącznik nr 1).
 3. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz na jednorazowe zakupy produktów (z zastrzeżeniem ustępów poniżej) w delikatesach Organic Farma Zdrowia przy zakupach za min.100zł. Uczestnik, który posiada kupon o wartości 20 zł może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 100 zł.
 4. Z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 5. W ramach Akcji Promocyjnej, przy dokonaniu jednorazowych zakupów z użyciem kuponu, Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 20zł.
 6. W ramach jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon i otrzymać wyłącznie jeden rabat 20 zł.
 7. Kupon można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji.
 8. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz.
 9. W Czasie Wykorzystania Kuponu Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon.
 10. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie go kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Kupon zostanie odebrany i zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia.
 11. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu kreskowego kuponu, który zostanie zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia.
 12. Akceptowane będą wyłącznie kupony nieuszkodzone.
 13. Kupon niewykorzystany w Czasie Wykorzystania kuponu przepada.

Reklamacje

 1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.
 3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona:
 4. pocztą elektroniczną na adres info@organicmarket.pl lub a.szewczyk@organicmarket.pl
 5. telefonicznie pod numerem telefonu delikatesów, w których Uczestnik dokonał zakupów. Numery telefonów dostępne są na stronie: https://organicmarket.pl/sklepy-stacjonarne/
 6. Składający reklamację powinien uwidocznić w treści reklamacji swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy, a ponadto powinien wskazać przyczynę reklamacji, treść żądania oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację.
 7. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię lub skan dowodu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych w delikatesach Organic Farma Zdrowia.
 8. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie poinformowany o jej rozstrzygnięciu w terminie 30 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 9. Informacja o rozstrzygnięciu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi w takiej formie, w jakiej zostało dokonane zgłoszenie reklamacyjne, tudzież w innej formie uzgodnionej pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem.
 10. Administratorem danych osobowych przekazanych w reklamacji jest Organizator.
 11. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika zgłaszającego reklamację wyłącznie w związku z reklamacją w zakresie procedury reklamacyjnej, w wykonaniu obowiązku prawnego ciążącego na Organizatorze na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 12. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do rozpatrzenia reklamacji.
 13. Uczestnik ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
 14. Uczestnik ma również prawo do złożenia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora do czasu rozpatrzenia reklamacji, chyba że przepisy obowiązującego prawa nakładają na Organizatora obowiązek dłuższego przechowywania danych osobowych.
 15. Podane dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom, w szczególności dostawcom usług IT, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w delikatesach Organic Farma Zdrowia i na https://organicmarket.pl/regulamin/
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.
 3. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Akcją Promocyjną będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Załącznik 1 – Lista delikatesów biorących udział w Akcji Promocyjnej

Nazwa delikatesów

Adres

MARKETY EKOLOGICZNE

 

Q22 Organic market ekologiczny

Warszawa, al. Jana Pawła II nr.22

Wrocław Organic market ekologiczny

Wrocław, pl. Nowy Targ 28

Herbsta Organic market ekologiczny

Warszawa, ul. Stanisława Herbsta 4

SUPERDELIKATESY

 

Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

DELIKATESY

 

Organic Farma Zdrowia Chmielna

Warszawa, ul. Chmielna 16

Organic Farma Zdrowia Fieldorfa

Warszawa, ul. Fieldorfa 10a

Galeria Mokotów

Warszawa, ul. Wołoska 12

CH Sadyba Best Mall

Warszawa, ul. Powsińska 31

CH Atrium Targówek

Warszawa, ul. Głębocka 15

Złote Tarasy

Warszawa, ul. Złota 59

Europlex Puławska

Warszawa, ul. Puławska 17

Zwycięzców

Warszawa, ul. Zwycięzców 32/43

CH Stara Papiernia

Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3 lok. 39B

Galeria Bałtycka

Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 141

CH Silesia City Center Katowice

Katowice, ul. Chorzowska 107

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, ul. Fińska 53

Organic Farma Zdrowia Kazimierza Wielkiego

 Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 43

Galeria Krakowska

Kraków, ul. Pawia 5

CH Manufaktura Łódź

Łódź, ul. Karskiego 5

CH Auchan Płock

Płock, ul. Wyszogrodzka 140

CH Poznań Plaza

Poznań, ul. Drużbickiego 2

CH Stary Browar

Poznań, ul. Półwiejska 42

CH Posnania

Poznań, ul. Pleszewska 1

CH Zielone Arkady

Bydgoszcz, Al. Wojska Polskiego 1

CH Bydgoszcz Faktoria

Bydgoszcz, ul. Gdańska 138-140

Organic Gliwice

Gliwice, ul. Raciborska 1

SKLEPY ORGANIC ZIELONE OKO

 

Zielone Oko Kabaty

Warszawa, ul. Wąwozowa 36

Załącznik 2 – Produkty wyłączone

Wszystkie napoje alkoholowe dostępne w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

  


REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

Kupon 20 zł z okazji otwarcia Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku”

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako „Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej „Zrób zakupy w Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku do 31.12.2020 roku, a otrzymasz kupon o wartości 20zł na cały asortyment do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu” (dalej jako „Akcja Promocyjna”).
 2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głubczyckiej 11/1, adres biura: Warszawa ul. Staniewicka 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293247, posiadająca numer statystyczny REGON: 140478291, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 522-280-57-93 (dalej jako „Organizator”).
 3. Akcja Promocyjna prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstokuwskazanej w załączniku nr 1 do Regulaminu, w godzinach jej otwarcia (dalej jako „delikatesy Organic Farma Zdrowia”).
 4. Kupon, o jakim mowa w §2 ust. 3 poniżej można otrzymać wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku przy zakupach zrobionych do 31.12.2020 roku (dalej jako „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”).
 5. Realizacja kuponów wydawanych w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej jest możliwa wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku, w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu z kuponem(dalej jako „Czas wykorzystania kuponu”).

Zasady Akcji Promocyjnej

 1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej (dalej jako „Uczestnik”) może być każda osoba, która w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokona w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku zakupu produktów. W ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów, z zastrzeżeniem ustępów poniżej, Uczestnik, otrzyma jeden jednorazowy kupon rabatowy o wartości 20 zł (dalej jako „kupon”), do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu. Zasady wykorzystania kuponu określone są w § 3.
 2. Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 20 zł przy jednorazowych zakupach.
 3. Z zakupów uprawniających do skorzystania z Akcji Promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 4. Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne.
 5. Kupon stanowi papierowy wydruk, na którym wskazana jest wartość 20 zł rabatu przy zakupach za min. 100zł i jest wydawany przez kasjera wraz z paragonem za dokonane zakupy.
 6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.
 7. Kupon należy zachować.
 8. Uczestnik posiadający kartę stałego klienta decyduje, czy chce skorzystać z rabatu kwotowego przy zakupach powyżej 100zł czy ze zniżki na karcie.
 9. Promocje nie łączą się.

Zasady Wykorzystania Kuponu

 1. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu.
 2. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku (załącznik nr 1).
 3. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz na jednorazowe zakupy produktów (z zastrzeżeniem ustępów poniżej) w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku przy zakupach za min. 100zł. Uczestnik, który posiada kupon o wartości 20 zł może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 100 zł.
 4. Z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.
 5. W ramach Akcji Promocyjnej, przy dokonaniu jednorazowych zakupów z użyciem kuponu, Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 20zł.
 6. W ramach jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon i otrzymać wyłącznie jeden rabat 20 zł.
 7. Kupon można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji.
 8. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz.
 9. W Czasie Wykorzystania Kuponu Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon.
 10. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie go kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Kupon zostanie odebrany i zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku.
 11. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu kreskowego kuponu, który zostanie zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku.
 12. Akceptowane będą wyłącznie kupony nieuszkodzone.
 13. Kupon niewykorzystany w Czasie Wykorzystania kuponu przepada.

Reklamacje

 1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.
 3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona:
 4. pocztą elektroniczną na adres info@organicmarket.pl, a.szewczyk@organicmarket.pl lub
 5. telefonicznie pod numerem telefonu delikatesów, w których Uczestnik dokonał zakupów. Numery telefonów dostępne są na stronie: https://organicmarket.pl/sklepy-stacjonarne/
 6. Składający reklamację powinien uwidocznić w treści reklamacji swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy, a ponadto powinien wskazać przyczynę reklamacji, treść żądania oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację.
 7. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię lub skan dowodu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych w delikatesach Organic Farma Zdrowia w Galerii Zielone Wzgórze w Białymstoku.
 8. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie poinformowany o jej rozstrzygnięciu w terminie 30 dni od jej otrzymania przez Organizatora.
 9. Informacja o rozstrzygnięciu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi w takiej formie, w jakiej zostało dokonane zgłoszenie reklamacyjne, tudzież w innej formie uzgodnionej pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem.
 10. Administratorem danych osobowych przekazanych w reklamacji jest Organizator.
 11. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika zgłaszającego reklamację wyłącznie w związku z reklamacją w zakresie procedury reklamacyjnej, w wykonaniu obowiązku prawnego ciążącego na Organizatorze na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 12. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do rozpatrzenia reklamacji.
 13. Uczestnik ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.
 14. Uczestnik ma również prawo do złożenia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora do czasu rozpatrzenia reklamacji, chyba że przepisy obowiązującego prawa nakładają na Organizatora obowiązek dłuższego przechowywania danych osobowych.
 15. Podane dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom, w szczególności dostawcom usług IT, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w delikatesach Organic Farma Zdrowia i na https://organicmarket.pl/regulamin/
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.
 3. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Akcją Promocyjną będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Załącznik 1 – Lista delikatesów biorących udział w Akcji Promocyjnej

  

Galeria Zielone Wzgórze

Białystok, ul. Wrocławska 20

 

Załącznik 2 – Produkty wyłączone

Wszystkie napoje alkoholowe dostępne w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

Kupon 20 zł na kosmetyki

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako „Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej „Zrób zakupy za min. 30zł od 12.10. do 31.10.2020 roku, a otrzymasz kupon o wartości 20zł na kosmetyki do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł (w koszyku musi znajdować się przynajmniej jeden kosmetyk za min. 20zł) w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu” (dalej jako „Akcja Promocyjna”).

2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głubczyckiej 11/1, adres biura: Warszawa ul. Staniewicka 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293247, posiadająca numer statystyczny REGON: 140478291, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 522-280-57-93 (dalej jako „Organizator”).

3. Akcja Promocyjna prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w delikatesach sieci Organic Farma Zdrowia, wskazanych w załączniku nr 1 do Regulaminu, w godzinach ich otwarcia (dalej jako „delikatesy Organic Farma Zdrowia”).

4. Kupon, o jakim mowa w §2 ust. 3 poniżej można otrzymać wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia przy zakupach za min. 30zł zrobionych od 12.10. do 31.10.2020 roku (dalej jako „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”).

5. Realizacja kuponów wydawanych w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej jest możliwa wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia, w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu z kuponem (dalej jako „Czas wykorzystania kuponu”).

Zasady Akcji Promocyjnej

1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej (dalej jako „Uczestnik”) może być każda osoba, która w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokona w delikatesach Organic Farma Zdrowia zakupu produktów za min.30zł. W ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów, z zastrzeżeniem ustępów poniżej, Uczestnik, otrzyma jeden jednorazowy kupon rabatowy o wartości 20 zł na kosmetyki (dalej jako „kupon”), do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł (wśród zakupionych produktów musi znajdować się przynajmniej 1 kosmetyk za min. 20zł) wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu. Zasady wykorzystania kuponu określone są w § 3.

2. Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 20 zł na kosmetyki przy jednorazowych zakupach.

3. Z zakupów uprawniających do skorzystania z Akcji Promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.

4. Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

5. Kupon stanowi papierowy wydruk, na którym wskazana jest wartość 20 zł na kosmetyki rabatu przy zakupach za min. 100zł (wśród zakupionych produktów musi znajdować się przynajmniej 1 kosmetyk za min. 20zł) i jest wydawany przez kasjera wraz z paragonem za dokonane zakupy za min. 30zł.

6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.

7. Kupon należy zachować.

8. Uczestnik posiadający kartę stałego klienta decyduje, czy chce skorzystać z rabatu kwotowego (20zł na kosmetyki przy zakupach powyżej 100zł – wśród zakupionych produktów musi znajdować się przynajmniej 1 kosmetyk za min. 20zł) czy ze zniżki na karcie.

9. Promocje nie łączą się.

Zasady Wykorzystania Kuponu

 1. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu.

2. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia (załącznik nr 1).

3. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz na jednorazowe zakupy produktów (z zastrzeżeniem ustępów poniżej) w delikatesach Organic Farma Zdrowia przy zakupach za min. 100zł (wśród zakupionych produktów musi znajdować się przynajmniej 1 kosmetyk). Uczestnik, który posiada kupon o wartości 20 zł na kosmetyki może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 100 zł (wśród zakupionych produktów musi znajdować się przynajmniej 1 kosmetyk za min. 20zł).

3. Z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.

4. W ramach Akcji Promocyjnej, przy dokonaniu jednorazowych zakupów z użyciem kuponu, Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 20zł na kosmetyki.

5. W ramach jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon i otrzymać wyłącznie jeden rabat 20 zł na kosmetyki.

6. Kupon można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji.

7. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz.

8. W Czasie Wykorzystania Kuponu Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon.

9. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie go kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Kupon zostanie odebrany i zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

10. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu kreskowego kuponu, który zostanie zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

11. Akceptowane będą wyłącznie kupony nieuszkodzone.

12. Kupon niewykorzystany w Czasie Wykorzystania kuponu przepada.

Reklamacje

 1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.

2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.

3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona:

 1. pocztą elektroniczną na adres info@organicmarket.pl, szewczyk@organicmarket.pl lub
 2. telefonicznie pod numerem telefonu delikatesów, w których Uczestnik dokonał zakupów. Numery telefonów dostępne są na stronie: https://organicmarket.pl/sklepy-stacjonarne/

4. Składający reklamację powinien uwidocznić w treści reklamacji swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy, a ponadto powinien wskazać przyczynę reklamacji, treść żądania oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację.

5. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię lub skan dowodu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

6. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie poinformowany o jej rozstrzygnięciu w terminie 30 dni od jej otrzymania przez Organizatora.

7. Informacja o rozstrzygnięciu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi w takiej formie, w jakiej zostało dokonane zgłoszenie reklamacyjne, tudzież w innej formie uzgodnionej pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem.

8. Administratorem danych osobowych przekazanych w reklamacji jest Organizator.

9. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika zgłaszającego reklamację wyłącznie w związku z reklamacją w zakresie procedury reklamacyjnej, w wykonaniu obowiązku prawnego ciążącego na Organizatorze na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

10. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do rozpatrzenia reklamacji.

11. Uczestnik ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

12. Uczestnik ma również prawo do złożenia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora do czasu rozpatrzenia reklamacji, chyba że przepisy obowiązującego prawa nakładają na Organizatora obowiązek dłuższego przechowywania danych osobowych.

13. Podane dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom, w szczególności dostawcom usług IT, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w delikatesach Organic Farma Zdrowia i na organicmarket.pl

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.

3. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Akcją Promocyjną będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Załącznik 1 – Lista delikatesów biorących udział w Akcji Promocyjnej

Nazwa delikatesów

Adres

MARKETY EKOLOGICZNE

 

Q22 Organic market ekologiczny

Warszawa, al. Jana Pawła II nr.22

Wrocław Organic market ekologiczny

Wrocław, pl. Nowy Targ 28

Herbsta Organic market ekologiczny

Warszawa, ul. Stanisława Herbsta 4

SUPERDELIKATESY

 

Arkadia

Warszawa, al. Jana Pawła II 82

DELIKATESY

 

Organic Farma Zdrowia Chmielna

Warszawa, ul. Chmielna 16

Organic Farma Zdrowia Fieldorfa

Warszawa, ul. Fieldorfa 10a

Galeria Mokotów

Warszawa, ul. Wołoska 12

CH Sadyba Best Mall

Warszawa, ul. Powsińska 31

CH Atrium Targówek

Warszawa, ul. Głębocka 15

Złote Tarasy

Warszawa, ul. Złota 59

Europlex Puławska

Warszawa, ul. Puławska 17

Zwycięzców

Warszawa, ul. Zwycięzców 32/43

CH Stara Papiernia

Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3 lok. 39B

Galeria Bałtycka

Gdańsk Wrzeszcz, al. Grunwaldzka 141

CH Silesia City Center Katowice

Katowice, ul. Chorzowska 107

Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, ul. Fińska 53

Organic Farma Zdrowia Kazimierza Wielkiego

 Kraków, ul. Kazimierza Wielkiego 43

Galeria Krakowska

Kraków, ul. Pawia 5

CH Manufaktura Łódź

Łódź, ul. Karskiego 5

CH Auchan Płock

Płock, ul. Wyszogrodzka 140

CH Poznań Plaza

Poznań, ul. Drużbickiego 2

CH Stary Browar

Poznań, ul. Półwiejska 42

CH Posnania

Poznań, ul. Pleszewska 1

CH Zielone Arkady

Bydgoszcz, Al. Wojska Polskiego 1

CH Bydgoszcz Faktoria

Bydgoszcz, ul. Gdańska 138-140

Organic Gliwice

Gliwice, ul. Raciborska 1

SKLEPY ORGANIC ZIELONE OKO

 

Zielone Oko Kabaty

Warszawa, ul. Wąwozowa 36

Załącznik 2 – Produkty wyłączone

Wszystkie napoje alkoholowe dostępne w delikatesach Organic Farma Zdrowia.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ

Kupon 20 zł z okazji otwarcia Organic Farma Zdrowia w C.H. Morena Gdańsk

Postanowienia ogólne

 1. Niniejszy regulamin (dalej jako „Regulamin”) określa zasady akcji promocyjnej „Zrób zakupy w Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk do 30.11.2020 roku, a otrzymasz kupon o wartości 20zł na cały asortyment do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu” (dalej jako „Akcja Promocyjna”).

2. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest Organic Farma Zdrowia S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Głubczyckiej 11/1, adres biura: Warszawa ul. Staniewicka 5, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000293247, posiadająca numer statystyczny REGON: 140478291, numer identyfikacji podatkowej (NIP): 522-280-57-93 (dalej jako „Organizator”).

3. Akcja Promocyjna prowadzona jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk, wskazanej w załączniku nr 1 do Regulaminu, w godzinach jej otwarcia (dalej jako „delikatesy Organic Farma Zdrowia”).

4. Kupon, o jakim mowa w §2 ust. 3 poniżej można otrzymać wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk przy zakupach zrobionych do 30.11.2020 roku (dalej jako „Czas Trwania Akcji Promocyjnej”).

5. Realizacja kuponów wydawanych w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej jest możliwa wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk, w ciągu 30 dni od daty wystawienia paragonu z kuponem (dalej jako „Czas wykorzystania kuponu”).

Zasady Akcji Promocyjnej

1. Uczestnikiem Akcji Promocyjnej (dalej jako „Uczestnik”) może być każda osoba, która w Czasie Trwania Akcji Promocyjnej dokona w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk zakupu produktów. W ramach Akcji Promocyjnej przy dokonaniu zakupów, z zastrzeżeniem ustępów poniżej, Uczestnik, otrzyma jeden jednorazowy kupon rabatowy o wartości 20 zł (dalej jako „kupon”), do wykorzystania przy zakupach za min. 100zł wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu. Zasady wykorzystania kuponu określone są w § 3.

2. Uczestnik może otrzymać wyłącznie jeden kupon o wartości 20 zł przy jednorazowych zakupach.

3. Z zakupów uprawniających do skorzystania z Akcji Promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.

4. Produkty zakupione w ramach Akcji Promocyjnej nie podlegają zwrotowi. Powyższe postanowienie w żaden sposób nie narusza jednak uprawnień Uczestnika wynikających z właściwych przepisów o rękojmi za wady fizyczne lub prawne.

5. Kupon stanowi papierowy wydruk, na którym wskazana jest wartość 20 zł rabatu przy zakupach za min. 100zł i jest wydawany przez kasjera wraz z paragonem za dokonane zakupy.

6. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.

7. Kupon należy zachować.

8. Uczestnik posiadający kartę stałego klienta decyduje, czy chce skorzystać z rabatu kwotowego przy zakupach powyżej 100zł czy ze zniżki na karcie.

9. Promocje nie łączą się.

Zasady Wykorzystania Kuponu

 1. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w Czasie Wykorzystania Kuponu.

2. Uczestnik może wykorzystać otrzymany kupon wyłącznie w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk (załącznik nr 1).

3. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz na jednorazowe zakupy produktów (z zastrzeżeniem ustępów poniżej) w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk przy zakupach za min. 100zł. Uczestnik, który posiada kupon o wartości 20 zł może go zrealizować dokonując jednorazowego zakupu za kwotę co najmniej 100 zł.

4. Z zakupów uprawniających do wykorzystania kuponu wyłączone są napoje alkoholowe, określone w Załączniku nr 2 do niniejszego Regulaminu.

5. W ramach Akcji Promocyjnej, przy dokonaniu jednorazowych zakupów z użyciem kuponu, Uczestnik otrzyma rabat w wysokości 20zł.

6. W ramach jednorazowej transakcji (na jednym paragonie) Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon i otrzymać wyłącznie jeden rabat 20 zł.

7. Kupon można wykorzystać wyłącznie w całości w ramach jednorazowej transakcji.

8. Kupon można wykorzystać wyłącznie jeden raz.

9. W Czasie Wykorzystania Kuponu Uczestnik może wykorzystać wyłącznie jeden kupon.

10. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie go kasjerowi przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy. Kupon zostanie odebrany i zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk.

11. Warunkiem wykorzystania kuponu jest okazanie kasjerowi nie później niż przed dokonaniem wyboru płatności za zakupy kodu kreskowego kuponu, który zostanie zeskanowany przez kasjera w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk.

12. Akceptowane będą wyłącznie kupony nieuszkodzone.

13. Kupon niewykorzystany w Czasie Wykorzystania kuponu przepada.

Reklamacje

 1. W przypadku przeprowadzenia Akcji Promocyjnej niezgodnie z Regulaminem Uczestnikowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.

2. Reklamacja powinna zostać zgłoszona w terminie 30 dni od dnia skorzystania z Akcji Promocyjnej.

3. W celu usprawnienia procesu zgłaszania i rozpatrywania, reklamacja może zostać złożona:

1. pocztą elektroniczną na adres info@organicmarket.pl, a.szewczyk@organicmarket.pl lub

2. telefonicznie pod numerem telefonu delikatesów, w których Uczestnik dokonał zakupów. Numery telefonów dostępne są na stronie: https://organicmarket.pl/sklepy-stacjonarne/

4. Składający reklamację powinien uwidocznić w treści reklamacji swoje dane, tak aby kontakt z nim w celu poinformowania o wyniku postępowania reklamacyjnego był możliwy, a ponadto powinien wskazać przyczynę reklamacji, treść żądania oraz opis okoliczności uzasadniających reklamację.

5. W celu usprawnienia postępowania reklamacyjnego składający reklamację powinien załączyć do reklamacji kserokopię lub skan dowodu zakupu Produktu Promocyjnego lub Produktów Promocyjnych w delikatesach Organic Farma Zdrowia w galerii Morena Gdańsk.

6. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora. Uczestnik wnoszący reklamację zostanie poinformowany o jej rozstrzygnięciu w terminie 30 dni od jej otrzymania przez Organizatora.

7. Informacja o rozstrzygnięciu reklamacji zostanie przekazana Uczestnikowi w takiej formie, w jakiej zostało dokonane zgłoszenie reklamacyjne, tudzież w innej formie uzgodnionej pomiędzy Uczestnikiem, a Organizatorem.

8. Administratorem danych osobowych przekazanych w reklamacji jest Organizator.

9. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe Uczestnika zgłaszającego reklamację wyłącznie w związku z reklamacją w zakresie procedury reklamacyjnej, w wykonaniu obowiązku prawnego ciążącego na Organizatorze na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

10. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne do rozpatrzenia reklamacji.

11. Uczestnik ma prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

12. Uczestnik ma również prawo do złożenia skargi w zakresie przetwarzania danych osobowych do właściwego organu nadzoru. Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora do czasu rozpatrzenia reklamacji, chyba że przepisy obowiązującego prawa nakładają na Organizatora obowiązek dłuższego przechowywania danych osobowych.

13. Podane dane osobowe będą udostępniane innym podmiotom, w szczególności dostawcom usług IT, wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji celu, w jakim zostały przekazane – na podstawie stosownych umów o powierzenie przetwarzania danych.

Postanowienia końcowe

 1. Regulamin Akcji Promocyjnej dostępny jest w delikatesach Organic Farma Zdrowia i na https://organicmarket.pl/regulamin/

2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.

3. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą Akcją Promocyjną będą rozstrzygane przez właściwy sąd powszechny.

Załącznik 1 – Lista delikatesów biorących udział w Akcji Promocyjnej

  

Galeria Morena C.H. Gdańsk

Gdańsk, ul. Schuberta 102A

 

Załącznik 2 – Produkty wyłączone

Wszystkie napoje alkoholowe dostępne w delikatesach Organic Farma Zdrowia.