Zapraszamy do największego w Polsce marketu ekologicznego i BIO Bistro we Wrocławiu!

4 grudnia 2019 roku został otwarty kolejny wielkopowierzchniowy market ekologiczny połączony z Bistro. Tym razem na ekologiczne zakupy można wybrać się na Dolny Śląsk, do siedmio kondygnacyjnego biurowca usytuowanego w pobliżu placu Dominikańskiego, w kwartale ulic św. Wita, Wita Stwosza, św. Katarzyny i pl. Nowy Targ. Na 500 metrach powierzchni, przez sześć dni w tygodniu, oferowanych jest kilka tysięcy ekologicznych produktów od kilkuset polskich rolników i producentów oraz produkty najlepszych, europejskich marek z branży. Z okazji otwarcia na Klientów czeka 20% powitalny rabat na cały asortyment!

Nowo otwarty market to przełom na ryku żywności ekologicznej w Polsce pod względem wielkości sklepu, skali oferty towarów zebranych w jednym miejscu, jak również jakości, szczegółowo wybieranych produktów.

Organic market ekologiczny przy pl. Nowy Targ 28 zachęca Klientów do korzystania z wiedzy i doświadczenia fachowego personelu służącego poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów. Dla wygody i szybkości obsługi Klientów, w markecie zamontowano również nowoczesną kasę samoobsługową. Sporym walorem jest również bezpośredni dojazd komunikacją miejską. Bez problemu na zakupy można podjechać tramwajem (linie 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 17, 33) lub autobusem (D, K, N, 114, 120, 904, 910, 914). Dla Klientów zmotoryzowanych dostępne są miejsca parkingowe w podziemnym parkingu. Znajduje się tam również  punkt ładowania samochodów elektrycznych oraz stojaki dla rowerów.

Szczególne miejsce w ofercie Organic marketu ekologicznego zajmują produkty świeże. Są to zatem organiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny – wszystko w najwyższej jakości i w największym wyborze, dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, oferty śniadaniowej, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (będą dostępne po uzyskaniu stosownych zezwoleń). Dla osób z alergiami żywieniowymi oferujemy pełną, dostępną paletę produktów bezglutenowych, bez laktozy, bez cukru, wegetariańskich i wegańskich. Część produktów pochodzi z upraw i produkcji Demeter oraz Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu). Jest też bardzo duży dział kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej. Na miejscu wypiekane jest również świeże, ekologiczne pieczywo.  Znajduje się tu także w pełni ekologiczne bistro z ofertą organicznych dań – głównie unikatowych, zdrowych misek „Happy Bowls”, w których głównymi składnikami są kasze, warzywa, owoce, mięso i inne dodatki (lub miski  wegetariańskie) w tym własne sosy, wyborne kanapki, naleśniki, burgery mięsne i wegetariańskie, soki wyciskane na miejscu, koktajle warzywne, warzywno-owocowe lub z dodatkami np. collagenu, jogurty proteinowe itp. i oczywiście cała gama ekologicznych kaw, herbat i ziół. 100% składników naszych dań i napojów jest organiczna! – jest to więc już drugi taki punkt gastronomiczny na mapie Polski (Organic Bistro od 2 lat jest już w warszawskim Q22).