Zapraszamy do największego w Polsce marketu ekologicznego i BIO Bistro!

Tysiące produktów ekologicznych
w najlepszych cenach na blisko 500 metrach powierzchni. Organic Farma Zdrowia właśnie otworzyła największy w Polsce market ekologiczny oraz ekologiczne bistro!
Z okazji otwarcia proponujemy na zachętę, aż do świąt,  super rabat powitalny na cały asortyment!

Market sieci Organic Farma Zdrowia działa
w centrum Warszawy, w Al. Jana Pawła II nr 22 (na rogu ulicy Grzybowskiej). Znajduje się na parterze najnowszego drapacza chmur o nazwie Q22.  Na blisko 500 metrach powierzchni, przez siedem dni w tygodniu, oferowanych jest kilka tysięcy ekologicznych produktów od ponad stu polskich producentów i europejskich marek z branży ekologicznej. 

 Dla wygody i szybkości obsługi Klientów, 
w markecie zamontowane są również nowoczesne kasy bezobsługowe.  Dostępny jest dla nich także podziemny parking (bezpłatny do końca roku, w dni powszednie po godz. 17.00,
a w weekendy w godzinach pracy marketu).

Każdego dnia do dyspozycji Klientów dostępny jest fachowy personel służący poradą dietetyczną odnośnie wyboru produktów.

Szczególne miejsce w ofercie Organic marketu ekologicznego zajmują produkty świeże.  Są to zatem organiczne owoce i warzywa, jajka, nabiał, sery, pieczywo, mięso i wędliny – wszystko w najwyższej jakości i w największym wyborze, dostarczane codziennie prosto od producentów. Produkty świeże uzupełnione są potężną ofertą przetworów, produktów mącznych, oferty śniadaniowej, miodów, przypraw, herbat, kaw, słodyczy, napojów oraz wkrótce szerokiej oferty win (będą dostępne  po uzyskaniu stosownych zezwoleń). 

Dla osób z alergiami żywieniowymi oferujemy pełną, dostępną paletę produktów bezglutenowych, bez laktozy, bezcukrowych, wegetariańskich i wegańskich. Część produktów pochodzi z upraw i produkcji Fair Trade (Sprawiedliwego Handlu). W markecie znajduje się też największy w Polsce dział przyjaznych naturze kosmetyków, środków higieny osobistej i domowej.

 Na miejscu wypiekane jest również świeże ekologiczne pieczywo.  Znajduje się tu także pierwsze w Polsce w pełni ekologiczne bistro z ofertą ekologicznych dań – głównie unikatowych, zdrowych Misek „Happy Bowls”. Ich głównymi składnikami są kasze, warzywa, owoce, mięso i inne dodatki (lub Miski  wegetariańskie), w tym własne sosy, wyborne kanapki, naleśniki, burgery mięsne i wegetariańskie, soki wyciskane na miejscu, koktajle warzywne, warzywno-owocowe lub z dodatkami np. collagenu, jogurty proteinowe, oczyszczające itp. i oczywiście cała gama ekologicznych kaw, herbat i ziół. 100% składników naszych dań i napojów jest organiczna!  Jest to więc pierwszy taki punkt gastronomiczny na mapie Polski.

Serdecznie zapraszamy do Organic marketu ekologicznego 🙂

 

INFORMACJE DLA PASAŻERÓW KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ I KIEROWCÓW

Do Organic marketu ekologicznego można dojechać komunikacją miejską. Najłatwiej dotrzeć do nas metrem wysiadając na stacji RONDO ONZ. Następnie prosimy kierować się pieszo w kierunku Żoliborza Aleją Jana Pawła II. To tylko ok. stu metrów 🙂 Osoby dojeżdżające z Woli lub Śródmieścia mogą skorzystać z autobusów 105 i 102 (prosimy wysiąść na przystankach na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II oraz ulicy Grzybowskiej).  Dojazd z Żoliborza i Mokotowa możliwy jest autobusami i tramwajami, które zatrzymują się w okolicach Ronda ONZ (autobus nr 160 oraz tramwaje nr 10, 17, 33)

Parkowanie aut poza miejscami parkingowymi w wieżowcu Q22 jest możliwe na okolicznych parkingach miejskich lub na tyłach hotelu Westin na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II i ul. Grzybowskiej (koszt godziny parkowania to 10 PLN).