Zdrowa kuchnia w Twoim domu!

Grafika na stronę www do aktualności 2
 
Konkurs – wygraj sprzęt marki Bosch!
W terminie od 12 września do 5 października br. firma Bosch realizuje konkurs sms za pośrednictwem sklepów tj. Organic Farma Zdrowia, Tradycyjne Jadło oraz Organic Zielone Oko i Organic24.pl. Do wygrania jest 20 blenderów MaxoMixx MSM 87130 oraz 3 roboty kuchenne MUM 54720.
W konkursie mogą wziąć udział Klienci Organic Farma Zdrowia, Tradycyjnego Jadła oraz Organic Zielone Oko tj. osoby, które zrealizowały zakupy w naszych sklepach za minimum 50 zł i zachowały dowód zakupu do okazania przy odbiorze nagród. Aby wziąć udział w konkursie klienci muszą przesłać w formie sms odpowiedź na zadanie konkursowe tj.: „Wybieram zdrową kuchnię, bo …”. Odpowiedzi należy przesyłać na numer 71480. Przesłane hasła zostaną ocenione przez trzyosobowe jury, które wybierze 23 najlepsze odpowiedzi na zadanie konkursowe w oparciu o kryteria oryginalności, indywidualności, kreatywności oraz przydatności dla celów marketingowych. Bosch bez claim

Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do dnia 13.10.2014 r., a ogłoszenie wyników w terminie do 2 dni roboczych od dnia rozstrzygnięcia Konkursu. Laureaci Konkursu zostaną poinformowani o przyznaniu nagrody poprzez wiadomość SMS wysłaną na numer telefonu komórkowego, z którego dokonano Zgłoszenia.
Regulamin dostępny będzie na stronie www.bosch-home.pl.